Nomad

Kolekcja Nomad zaprasza nas do podróży przez świat wszystkimi porami roku. Przejdziemy przez naturalne i kolorowe lasy równikowe, przemierzymy niebieskie wody Oceanu Spokojnego, złote pustynie, ziemistą i burgundową tundrę oraz cichą, białą tajgę syberyjską. 

Tapety z tej kolekcji momentami przypominają strukturę przesuszonej ziemi, zamiecionej przez podmuchy wiatru. Inne wygładzone i uwydatnione przez efekt metalicznego połysku, odbijają światło i przypominają krajobraz pojawiający się na horyzoncie przed oczami zadziwionego wędrowca. Liście lilii wodnej wplecione są w żywe i mocne kolory: szmaragdowa zieleń, żółte złoto, czerwone wino, turkus, mroźna biel, połyskujący orzech i heban. 

To właśnie dziewicza natura zainspirowała Omexco do stworzenie kolekcji Nomad. Będąc proekologicznym, producent wnosi swój wkład w ochronę cudów natury dla kolejnych pokoleń. Kolekcja jest certyfikowana znakiem FSC (organizacja promująca odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi), wykonana z włókien pochodzących z recyklingu, wydrukowana przy użyciu energii słonecznej i tuszy wodnych, wolnych od rozpuszczalników.

Wszystkie tapety z kolekcji posiadają flizelinowe podłoże i są łatwe w montażu (klej nakłada się na ścianę, tył tapety nie wymaga zwilżenia). Są zmywalne, światłoodporne, oddychające i posiadają europejską klasyfikację palności: B s1 d0, oraz certyfikat wyposażenia morskiego.

GALERIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WZORY I KOLORY

NOA1 / waterlelie
NOA2 / NW 'sand' met folie
NOA20 / NW 'sand'