Elegance

„Elegancja jest synonimem dobrego smaku, uprzejmości, równowagi i harmonii" – tak to widział Paulo Coelho. Omexco widzi to podobnie. 

Adamaszkowe wzory przypominające XVIII-wieczne pałace i dwory, ornamenty i motywy kwiatowe, klasyka wzbogacona współczesnymi akcentami to główne tematy przewodnie kolekcji. Delikatnie zadrukowane - niczym haftowane na atłasowej przędzy z jedwabiu, doskonale komponują się z cieniowaną jedwabną nitką albo z gładkimi, matowymi włóknami lnianymi.

Z jednej strony jedwabista przędza ze sztucznego jedwabiu, z nadrukiem matowym lub w kolorach lekko metalicznych, z drugiej strony nieregularne przędze lniane. To wszystko daje możliwość tworzenia niekończących się kombinacji i umożliwia zastosowanie dla wnętrz bardzo klasycznych lub skrajnie nowoczesnych. 

Dla szukających klasycznych kolorów: szampański, piaskowy, ciemne i jasne szarości, perłowe szarości, kremowa biel, nefryt czy beże. Dla kochających kolor: burgundowa czerwień, mandarynka, złoty, fiolet, błękit królewski, brąz i miedź.

GALERIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WZORY I KOLORY

EGA1 / damast lichte folie
EGA2 / kleine damast
EGA3 / damast
EGA4 / linnen
EGA5 / space dye