Bijou

Biżuteria, szlachetność i elegancja zainspirowały nazwę tej kolekcji. Teraz Wasze ściany mogą odzwierciedlać Wasz wysublimowany styl. To ozdoba, którą chciałoby się nosić. "Bijou" lśni wśród kontrastów: cieni i świateł, matu i połysku, ciepłych i zimnych kolorów. Ta znakomita kolekcja, w subtelnych pastelowych odcieniach i metalicznym połysku, została stworzona według dwóch elementów bazowych:

- ręcznie robiony kolaż z marmurkowego papieru, w tonowanych barwach wielokrotnie mieniących się złotem, srebrem lub miedzią,

- opalizująca, tłoczona tapeta flizelinowa ze srebrną poświatą, stonowana przez matowe elementy.

Wzory roślinne i wpływy kultury japońskiej tchnęły w tę kolekcję lekkość. Gładkie wzory mają tu swoje honorowe miejsce. Wzbogacają je oksydowane okładziny ścienne w nieposkromionych kolorach oraz motywy delikatnych kwadratów wzmocnione opalizującymi paskami łączące się w zamgloną całość.

Bogaty zakres kolorystyczny: świat piasku i złota, odcienie matowej bieli, srebrzystej szarości, mieszanka niebieskiej zieleni, miedź i róż w połączeniu z błękitem łupkowym i fioletem, zieleń jadeitu, oberżyna, węgiel drzewny. 

Ta kolekcja jest jak klejnot. Przeniesie Cię w buduarowe, intymne miejsca. 

Tapety flizelinowe z dobrą odpornością na światło. Mają certyfikat europejskiej klasyfikacji ogniowej (B s1 d0) oraz certyfikat FSC (znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej). Są zatwierdzone do użytku na statkach wycieczkowych (dzięki certyfikatowi wyposażenia morskiego). Wyprodukowane  z włókien pochodzących z recyklingu i drukowane przy użyciu energii słonecznej.

GALERIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WZORY I KOLORY

BIA1 / uni spikkel
BIA2 / uni
BIA3 / all-over ruit
BIA4 / gras
BIA5 / marmer
BIA6 / metaal