Aruba

Omexco stworzyło kolekcję, która przenosi nas na egzotyczną wyspę Aruba, położoną na Morzu Karaibskim. Z miejsca poczujesz, że Twoje wnętrze ukorzy spokój i dobrobyt.  Znajdziesz schronienie przed chaosem i złapiesz głęboki oddech. To rzadkość w dzisiejszych czasach, żeby móc pozwolić sobie na chwile tylko dla siebie …

 Aruba odzwierciedla naszą cenną planetę, przypomina nam o jej efemerycznym wymiarze i mówi o jej gogactwach i kolorach: czystości wody, świetle, palmach, cieple piasku. 

Wejdź do wszechświata niekończących się odcieni. Zobacz ocean – odcienie niebieskie, turkus, łupek, kolor jagody. Zanurz się w zieleniach- malachit, zielona woda, opal i perłowa szarość.  Skuś się na żółcienie wapna, kredy i białego kaolinu.

Tekstury są naturalnie impregnowane. Sploty naturalnych materiałów i przędzy lnianej powodują, że te ekologiczne włókninowe tapety odzwierciedlają poezję przyrody. Zdają się być naturalnie zniszczone przez piasek, zmatowione przez wiatr, jakby kamień odbijał  poziome linie krajobrazu na piasku. Aruba to nieograniczona liczba kompozycji, które można dowolnie łączyć.

GALERIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WZORY I KOLORY

ARA1 / waterlelie
ARA2 / nepal fabric sop
ARA3 / uni kriskras
ARA4 / linnen
ARA5 / uni raffia jute