Shades of pale

"Shades of Pale" to idealna równowaga pomiędzy odcieniami bieli i materiałami naturalnymi.

Pierwsza w oczy rzuca się biel, choć nie od razu jest to łatwe do określenia. Wręcz przeciwnie. A jedna biel zawsze oświetla nas, gdy tylko wschodzi słońce, a ludzkie oko zawsze było wrażliwe na jej liczne odcienie. Potrafimy odróżnić lśniącą biel od matowej, kojącą od ten energetyzującej. Niczym kameleon, biel może zmienia atmosferę w ciepłą bądź zimną. Biel jest ponadczasowa. Symbolizuje pozytywne wartości: spokój, elegancję, czystość i świeżość. Biel to najtrafniejsze określenie jasności.  Wydaje się oczywiste, że powinna zająć centralne miejsce w kolekcji składającej się z naturalnych materiałów. 

Kolekcja oferuje szerokie spektrum produktów dzięki cierpliwej i starannej pracy wykwalifikowanych rzemieślników. Do produkcji użyto naturalnych i oryginalnych splotów z: włókien abaki (bananowca), tropikalnych liści, bambusa, juty, lilii wodnej, rafii, a także z muszli capiz, papieru, lnu i innych tkanin.

Nawiązując do japońskiej filozofii i trendów, kolekcja oddaje hołd powrotom do rzemiosła i wykorzystania technik przodków, a także stosowania unikalnych materiałów. 

Shades of Pale zachęca do zaakceptowania niedoskonałości. Wręcz pożądane są tu ślady procesu produkcyjnego, brak kamuflowania plam, łączeń i nalotów. To absolutny powrót do korzeni i docenienie elegancji naturalnego materiałów.

Kolekcja oczarowuje nas niezliczoną różnorodnością szlachetnych odcieni bieli - alabaster, szampan, kreda, biała glinka, jasny beż, srebro, mleko, len, platyna, ołów, krem, kość słoniowa… 

GALERIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WZORY I KOLORY

SOP1011 / raffia weefsel
SOP1021 / abaca + simili leder
SOP1031 / bacnoc en papier
SOP1041 / topische bladeren
SOP1051 / waterlelie en papier
SOP1061 / capiz weefsel blokken
SOP1062/1063 / capiz weefsel
SOP207 / linnen
SOP208 / crushed linnen
SOP3 / uni + sisaldraadje
SOP4101 / sisal
SOP4111 / bamboo strips
SOP4121 / jute en gras
SOP4122 / jute weefsel
SOP4123 / jute en gras
SOP4124 / jute weefsel
SOP50 / linnen & viscose
SOP51 / linnen