Rainbows

Ta kolekcja wzięła swoją nazwę od eksplozji kolorów barwionego jedwabiu splecionego z paskami bakbaku (kory drzewa bananowego). Każdy metr tej tapety jest unikalny i niepowtarzalny z uwagi na połyskliwość jedwabiu. Bakbak barwiony na kredową biel, cynamon i kasztan - trzy różne bazy które raz podświetlone a raz złagodzone dodają uroku jedwabnej tkaninie. Kwadraty z gniecionego papieru, zadrukowane cieniami pozostają w idealnej harmonii z bakbakiem i naturalnym jedwabiem.

Dwa geometryczne motywy wytłaczane na drukowanej tapecie uzupełniają zbiór i pozwalają na przeróżne kombinacje z połączeń kolorów, struktur i materiałów. Idealnie będą się uzupełniać w jednym pomieszczeniu. 

Kolory występujące w kolekcji: turkus, lapis lazuli, fuksja, szkarłatna czerwień, orzech, biała beza, perłowa szarość, antracyt, kwaśny żółty i zielony.  Akcenty metalowe to miedź, białe i żółte złoto, srebro, patynowe złoto. 

To ekologiczna kolekcja, posiadająca certyfikat FSC (organizacja promująca odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi), zadrukowano je przy użyciu energii słonecznej. Posiada dobrą odporność na światło, klasyfikację palności: B, s1-d0 (standard europejski) oraz certyfikat wyposażenia morskiego.

GALERIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WZORY I KOLORY

RAA1 / bakbak & sari zijde
RAA2 / vierkant papier
RAA3 / non woven + embos golf
RAA4 / non woven + embos streep