Elixir

Kolekcja Eliksir jest jak mieszanka przypraw, ziół i owoców, warzonych według sekretnej receptury, która nadaje miksturze magiczny charakter.

Dzięki zaawansowanej technice wytłaczania różnych warstw włókniny i dodania do nich efektów metalicznych, zespół projektowy i produkcja Omexco stworzyli subtelne efekty "changeant" (zmienienia się), które, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, sprawiają, że wzory pojawiają się i znikają, zmieniając swoje kolory.

Znajdziemy tu motywy paproci, drukowane i tłoczone w tonowanych odcieniach, zioła, małe kółka, nieskończone i wirujące wzory koronkowe. Do tego paleta dopasowanych wzorów gładkich, delikatnych i odbijających światło w wielu opalizujących odcieniach. Kolory: biała szarotka, różowa piwonia, zielona paproć, absyntowa zieleń, żółty jaskier, czerwony mak, miedziany bez, jasna fuksja, jagoda, fiolet, lawenda, chaber ...

Okładziny posiadają ekologiczną etykietę IGI i certyfikat FSC (znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej). Są produkowane z włókien pochodzących z recyklingu i drukowane farbami na bazie wody, przy użyciu energii słonecznej. Jest to produkt oddychający i może być stosowany w wilgotnym otoczeniu. Posiada dobrą odporność na światło,  europejską klasyfikację ogniową: B s1 d0, oraz certyfikat wyposażenia morskiego.

GALERIA

 
 
 
 
 
 

WZORY I KOLORY

ELA / alle referenties