Borneo

Borneo to wyspa-raj. Otoczone błękitną wodą niekończące się plaże i wspaniały deszczowy las. Borneo to też wyjątkowa kolekcja Omexco i oda do podróżowania. Prezentuje bogatą kolorystykę i mozaiką eleganckich materiałów naturalnych, odzwierciedlając piękno wyspy. Łączy w sobie cenne rękodzieła wykwalifikowanych rzemieślników i matowe tekstury włókninowych tapet.

Bakbak czyli wysuszona zewnętrzna część kory drzewa bananowego jest starannie suszony, barwiony na piękne kolory i umieszczony na  podłożu z włókniny a następnie pocięty na paski. Aby stworzyć arkusz okładziny wszystkie paski są ręcznie tkane.

Raffia z metalicznymi refleksami jest naklejana na flizelinie a następnie cieniowana delikatnymi, pastelowymi akcentami lub lakierowana w paski. Materiał ten przypomina cenne zasoby obecne na wyspie. Zakres kolorów obejmuje miękkie, naturalne odcienie a także silniejsze, głębsze barwy. 

Znajdziesz tu: białe piaski, orzech włoski, fiołkowy róż, kasztan, lazur, pastelowy i cukierkowy błękit, pudrowy róż, sepia, szylkret, rudość i czerń, patynę i zgaszoną zieleń. 

Kolekcja Borneo w sposób wysublimowany udekoruje Twoje ściany i wniesie egzotykę do wnętrza.

GALERIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WZORY I KOLORY

BOA1 / grote waterlelie
BOA2 / raffia
BOA3 / NW uni