Avenue

Ta kolekcja zabierze Cię na przyjemny spacer po tętniących życiem arteriach Manhattanu, Chicago i Miami, pełnych eklektycznych i ponadczasowych wpływów.

Spaceruj swobodnie wzdłuż szerokich alejek w rytm muzyki jazzowej, marząc o czasach w wyszukanym stylu Art-Deco.

Zrównoważona mieszanka stylizowanych i dynamicznych motywów wskazuje na architekturę i urbanistykę obszarów wielkomiejskich, a przy tym ich zamiłowanie do cennych materiałów i egzotycznej stolarki.

Nawet jeśli w tej kolekcji można znaleźć wpływy z przeszłości, to współczesne akcenty nadają im nowego znaczenia.

To oda do elegancji i wyrafinowania z odrobiną ekstrawagancji. 

"Avenue" poprowadzi Cię tam i z powrotem między błyszczącymi i intensywnymi kolorami, wzbogaconymi złotem i innymi metalicznymi akcentami. Pastelowe kolory i naturalne odcienie: morski, szmaragdowy, malachitowa zieleń, ceglany, miedziany, mahoń, bordowa czerwień, purpurowy, pudrowy róż, khaki, kredowy, beżowy, piaskowy, lniany, jasny brązowy, szary, szary perłowy, masa perłowa, taupe. Aleja wybitnych gwiazd. 

Wszystkie wzory opatrzone są etykietą ekologiczną oraz posiadają certyfikat FSC (znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej - kod licencji: C001706). Produkowane są z włókien pochodzących z recyklingu i drukowane dzięki energii słonecznej. Te okładziny ścienne mają dobrą odporność na światło, uzyskały europejską klasyfikację ogniową: B s1 d0. Jest to produkt oddychający i może być stosowany w środowisku wilgotnym. Dzięki certyfikatowi wyposażenia morskiego, tapety te mogą być używane na statkach wycieczkowych.

GALERIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WZORY I KOLORY

AVA1 / nw diamant
AVA2 / nw zig-zag
AVA3 / nw streep
AVA4 / nw blokjes
AVA5 / nw uni
AVA562 / nw uni met folie