On the rocks

Palazzo
5 lipca 2019
Nomad
5 lipca 2019

„On the rocks” to kolekcja, której nazwę można interpretować dwojako. 

Kolekcja nawiązuje do struktury kamienia i drewna. Szeroka gama żywych i naturalnych kolorów ma za zadanie poprawić nastrój i zrelaksować. To tak jakby delektować się ulubionym drinkiem  siedząc "na skałach". 

Wzory kolekcji zbliżają nas do natury. Liściasta zieleń, dąb, mahoń, drzewo sandałowe, białe brzozy zabiorą Cię w podróż przez lasy.  Przemierzysz jeziora - jasno niebieskie w ciągu dnia i tajemnicze, ciemne o zmierzchu. Przypomną Ci się skaliste góry z subtelnymi odcieniami naturalnej skały i marmuru.

W gamie barw znalazło się też kilka krzykliwych kolorów, jednak wciąż kompatybilnych z odcieniami natury ( musztarda, fiołkek, malina, rdza ).  Niektóre elementy i drukowane kolory wzbogacone są metalicznym połyskiem srebra, miedzi, brązu, czy złota.

Ważność : 2020   Śzer. 90/100 cm

GALERIA

WZORY I KOLORY

Szanowni Klienci,

W związku z zaistniałą sytuacją na świecie otrzymaliśmy informacje od fabryki, że może zostać podjęta decyzja o jej zamknięciu na czas kwarantanny. Co za tym idzie mogą pojawić się problemy z realizacją bieżących zamówień. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres biuro@cto.com.pl.

Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na zrozumienie.

Zespół CTO

Holler Box