Antares

Allure
4 lipca 2019
Avenue
4 lipca 2019

"Antares", korkowa kolekcja Omexco, migocząca złotymi i srebrnymi refleksami, naprawdę zasługuje na miano gwiazdy.

Lśniąc Antares odsłania światła ukryte za cieniami i fascynuje materiałem, zarówno szorstkim jak i szlachetnym, będącym wynikiem pracy wyspecjalizowanych rzemieślników.

To naturalny produkt przypominający drzewo, z którego pozyskiwany jest korek (kora dębu korkowego). Dodatkowo wzbogacony szlachetnymi refleksami, które różnie odbijają światło. W zależności od pory dnia, zawsze prezentuje się w najlepszym wydaniu.

Antares to kolekcja z nieodpartym urokiem, która łączy ciepłe i zimne odcienie, tworząc bardzo współczesny wygląd. Dobór tekstur jest bardzo przemyślany – gładkie i proste (nawiązujące do zwietrzałych skał) przeplatające się z wzorami adamaszkowymi, wszystkie wydrukowane na organicznym materiale.

Dla swojej drugiej kolekcji tapet korkowych Omexco proponuje nową paletę barw: odcienie bieli, kości słoniowej, greige (szaro-beżowy) i złota, a także perłowej szarości, srebra, antracytu w połączeniu z jasnoniebieskim lub ciemnoniebieskim i odcieniami zieleni jadeitu.

Podłoże z flizeliny umożliwia łatwą instalację (klej nanoszony jest na ścianę, nie ma potrzeby nawilżania tyłu tapety). Posiadają dobrą odporność na światło. 

Ważność: 2022     szer. 91 cm

GALERIA

WZORY I KOLORY